Кошик
677 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайшее время.

Интернет магазин "X-touch"
+380664932294
+380664932294
+380636575105
+380966474413

Кабель USB

Кабель USB - дуже поширений універсальний інтерфейс, який в основному використовується для підключення периферійних пристроїв до комп'ютера.

USB (Universal Serial Bus — «універсальна послідовна шина») - універсальний інтерфейс для даних, який з'єднує пристрій зберігання даних, периферійний пристрій або принтер з пристроєм. Його метою було замінити застарілі способи підключення - послідовний і паралельний порт. USB-роз'єми використовуються практично в кожному пристрої, тому існує кілька різних версій:

  1. USB 1.1 - це стара версія роз'єму USB, який сьогодні майже не використовується.
  2. USB 2.0 - це поліпшена версія USB 1.0 з більш високою швидкістю передачі даних, яка поступово замінюється новим інтерфейсом USB 3.2 Gen 1 і Gen 2. Його можна знайти тільки в старих пристроях.
  3. USB 3.2 Gen 1 і Gen 2 (раніше USB 3.1 Gen 1 і Gen 2) є стандартами для сучасної електроніки і завдяки своїй високій швидкості передачі ідеально підходять для підключення сховищ даних великої ємності.
  4. USB-C - це нова версія роз'єми USB, поєднує в собі переваги micro-USB та кабелю Lightning. Він також може бути підключений в перевернутому вигляді і служить не тільки для передачі даних, але і для харчування.
1 2 ... 15

- Кабель USB- дуже поширений універсальний інтерфейс, який в основному використовується для підключення периферійних пристроїв до комп'ютера.

USB (Universal Serial Bus — «універсальна послідовна шина») - універсальний інтерфейс для даних, який з'єднує пристрій зберігання даних, периферійний пристрій або принтер з пристроєм. Його метою було замінити застарілі способи підключення - послідовний і паралельний порт. USB-роз'єми використовуються практично в кожному пристрої, тому існує кілька різних версій:

  1. USB 1.1 - це стара версія роз'єму USB, який сьогодні майже не використовується.
  2. USB 2.0 - це поліпшена версія USB 1.0 з більш високою швидкістю передачі даних, яка поступово замінюється новим інтерфейсом USB 3.2 Gen 1 і Gen 2. Його можна знайти тільки в старих пристроях.
  3. USB 3.2 Gen 1 і Gen 2 (раніше USB 3.1 Gen 1 і Gen 2) є стандартами для сучасної електроніки і завдяки своїй високій швидкості передачі ідеально підходять для підключення сховищ даних великої ємності.
  4. USB-C - це нова версія роз'єми USB, поєднує в собі переваги micro-USB та кабелю Lightning. Він також може бути підключений в перевернутому вигляді і служить не тільки для передачі даних, але і для харчування.